#archiciekawyquiz – cykl na instastories (zapowiedź)

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Po kilku miesiącach przerwy powraca bardzo lubiany przez naszych odbiorców cykl quizów na naszym instastories. #ARCHICIEKAWYQUIZ Zapraszamy do wspólnej zabawy i poszerzania swojej wiedzy przez kolejne 16 tygodni!

Na przełomie roku 2020/21 na naszym instastories co środę miał miejsce #archiciekawyquiz. Nasi obserwatorzy mogli w nim dowiedzieć się wielu ciekawostek architektonicznych i podróżniczych na temat obiektów znajdujących się w Polsce oraz sprawdzić swoją wiedzę. Każdy tydzień należał do innego województwa. Dodatkowo temu cyklowi towarzyszyła #bitwamiast, w której można było wybrać bardziej atrakcyjne miasto. Wtedy w finale spotkał się Kraków z Poznaniem – stolica małopolski wygrała tę bitwę. Zarówno minioną edycję #archiciekawegoquizu jak i #bitwymiast możecie obejrzeć w wyróżnionych relacjach na naszym instagramie!.

Powrót #archiciekawegoquizu

Od 14 lutego do 30 maja w poniedziałki na naszym stories ponownie zagości #archiciekawyquiz. Tym razem skupimy się na ciekawostkach związanych z miastami. Co tydzień w poniedziałkowy wieczór pojawi się 5 ciekawostek oraz 5 pytań na temat 5 miast z danego województwa. Województwo, które stanie się tematem przewodnim w danym quizie wybiorą nasi obserwatorzy co niedzielę na naszym instastories.

Pozwoli to zgromadzić sporą dawkę wiedzy na temat polskich miast, która w sam raz przyda się na wiosenne oraz wakacyjne wyjazdy!

Powrót #bitwymiast

Razem z #archiciekawymquizem powraca bitwa miast, w nieco innym wydaniu! Będziecie mogli wybierać miasto, które Wam się bardziej podoba, ale tym razem nie będą to tylko stolice województw. Od 14 lutego do 30 maja co tydzień wybierzecie najciekawsze według Was miasto w danym województwie, o którym akurat jest #archiciekawyquiz. Natomiast w czerwcu będzie miał miejsce finał #bitwymiast, gdzie spośród 16 faworytów z 16 województw wybierzecie najciekawsze miasto Polski. W wakacje udamy się do tego miasta i przygotujemy dla Was obszerną relację z pobytu w tym mieście! Dla najbardziej aktywnych w naszej zabawie na pewno wyślemy pamiątkę z tego wyjazdu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i odkrywania polskich miast!

 

#archiciekawyquiz #bitwamiast

Dodaj komentarz

Tutaj się może znaleźć Twoja reklama!

Jesteś zainteresowany?

Wejdź w zakładkę współpraca!
Współpraca

®2021 @podrozezarchitektem – WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE