Daga i Kacper

Poznaj nas bliżej!

Połączyła nas pasja do podróży oraz sportu. Od zawsze podróżowaliśmy dosyć specyficznie (zboczenie zawodowe Kacpra) - zatrzymywaliśmy się w wielu miejscach po drodze,  aby  oglądać  m.in.  architekturę.  Stąd  Daga  wymyśliła # pod swoje instagramowe zdjęcia: #podrozezarchitektem. Po paru latach przerodziło się to w profil @podrozezarchitektem, gdzie postanowiliśmy dzielić się z Wami naszymi podróżami. Po roku działalności założyliśmy właśnie tę stronę, gdzie nieco dokładniej niż na instagramie odrywamy Polskę! Zapraszamy do podróży razem z nami!

Daga

Z zawodu promotor zdrowia publicznego oraz masażysta. Z zamiłowania wielka fanka sportu, przede wszystkim siatkówki #ChemikPolice, #Skra Bełchatów. Kocha Tatry i inne piękne miejsca w Polsce!

Kacper

Z zawodu architekt, urbanista, z pasji fotoreporter sportowy. Najbardziej lubi i najczęściej fotografuje skoki narciarskie i siatkówkę. Miłośnik górskich wędrówek i podróży po większych i mniejszych miastach Polski.

W każdym mieście, w każdej wiosce znajduje się jakiś budynek, który mieszkańcy mijają codzień i nie zauważają jego piękna i wyjątkowości! Naszym celem jest pokazanie ile pięknej i interesującej architektury mamy w Polsce.

Masz do nas pytanie?
Śmiało pisz!