Cześć!

Z tej strony para narzeczonych: Daga i Kacper. Połączyła nas pasja do podróży oraz sportu. Od zawsze podróżowaliśmy dosyć specyficznie – zatrzymywaliśmy się w wielu miejscach po drodze,  aby  oglądać  m.in.  architekturę.  Stąd  Daga  wymyśliła # pod swoje instagramowe zdjęcia: #podrozezarchitektem. Po paru latach przerodziło się to w profil @podrozezarchitektem, gdzie postanowiliśmy dzielić się z Wami naszymi podróżami. Po roku działalności założyliśmy właśnie tę stronę, gdzie nieco dokładniej niż na instagramie odkrywamy Polskę! 

Daga: z zawodu promotor zdrowia publicznego oraz masażysta. Z zamiłowania wielka fanka sportu, przede wszystkim siatkówki #ChemikPolice, #SkraBełchatów. Kocha Tatry i inne piękne miejsca w Polsce!

Kacper: z zawodu architekt, urbanista, z pasji fotoreporter sportowy. Najbardziej lubi fotografować skoki narciarskie i siatkówkę. Miłośnik górskich wędrówek oraz podróży po większych i mniejszych miastach Polski.

Od wielu lat mieliśmy w głowie pomysł na własną markę odzieżową z nadrukami inspirowanymi rzutami/planami polskich miast. Na początku 2021 roku PLANy i marzenia zostały urealnione i wystartowała nasza marka odzieżowa!

 

Istnieje miasto bliskie Twojemu sercu? Teraz może być zawsze przy Tobie! 

Nasze produkty są zaprojektowane i wykonywane w Polsce.

kontakt do nas

Masz jakieś pytanie?

Śmiało pisz!

Chcesz z nami współpracować?

Zapraszamy do zakładki "współpraca"!

ZWIEDZAJ RAZEM Z NAMI

W każdym mieście, w każdej wiosce znajduje się jakiś budynek, który mieszkańcy oraz turyści mijają
co dzień i nie zauważają jego piękna i wyjątkowości!
Naszym celem jest pokazanie ile pięknej i interesującej architektury mamy w Polsce.

®2021 @podrozezarchitektem – WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE